زعفران اصل

زعفران اصل

نصیر زعفران ، جز برند هایی است که  زعفران اصل و درجه یک را تولید می کنند ولی در عوض قیمت بسیار پایینی را دارد. زعفران جز گیاهانی است که خاصیت و فواید زیادی دارد. از طرفی دیگر در طب سنتی زیاد استفاده میشود برای درمان بسیاری از بیماری ها نیز خیلی مورد استفاده قرار میگیرد.

ویژگی زعفران اصل

رنگ زعفران قرمز تیره می باشد همچنین زعفران خوب دارای بوی گرم ، تند و مطبوع است ، بوی کم زعفران می تواند نشان از کهنگی و یا احیاناً تقلبی بودن این محصول باشد.

سرشاخه های زعفران باید شیپوری مانند باشند : برای تشخیص زعفران اصل و واقعی بهتر است که ابتدا به سرشاخه ها نگاه کنید. این روش ساده ترین روش برای شناسایی زعفران واقعی و خوب است. زعفران دارای سه سر شاخه است که قسمت بالای آن شیپور مانند است.

کلاله های زعفران، یکی دیگر از بخش هایی است که می توان از طریق آن به صحت اصل بودن زعفران پی برد. کلاله ها نباید به شدت براق باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نصیر زعفران با ما تماس بگیرید.

 

خواص زغفران

زعفران جز گیاهان ارزشمندی است که خواص و فواید زیادی دارد. حتی به عنوان چاشنی هایی است که در غذاهای ما ایرانیان استفاده میشود. حتی در طب سنتی برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده میشود.

گل زعفران

دارای گلبرگهای بنفش رنگ هست که وسطش سه کلاله نارنجی پررنگ وجود داره. کشت و برداشت این گیاه هنوز به شکل قدیمی و سنتی انجام میشه و باد دست مراحل اون توسط انسانها انجام میشه. باید تعداد زیادی کلالهگل زعفران رو جدا کنند تا 1 مثقال زعفران تهیه بشه و همین موضوع باعث قیمت بالای آن میشود. اما نصیر زعفران برعکس تمامی شرکت ها زعفرانی با کیفیت بالا اما قیمتی کم تولید می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زعفران با ما در ارتباط باشید.