فروش زعفران

فروش زعفران

زعفران جز گیاهانی است که دارای طبع گرم وخشکی است طوری که در طب سنتی هم برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده میشود. از زعفران به عنوان یک چاشنی برای خوش طعم کردن غذا ها نیز استفاده میشود اما از طرفی قیمت زعفران بسیار زیاد است. نصیر زعفران با تولید زعفران های اصل اما با قیمتی پایین این مشکل را حل کرده است.

زعفران

زعفران به عنوان  چاشنی ، برای خوش طعم و خوش عطر کردن غذا ها در بین ما ایرانیان رواج دارد . زعفران گیاهی با طبع گرم و خشک میباشد. اولین بار زعفران توسط ما ایرانیان کشف شد که بعد ها به کشور های دیگر نیز صادر کردند. همچنین دارای خواص زیادی میباشد که درادامه به آن میپردازیم .

راه های تشخیص زعفران اصل

برای تشخیص زعفران اصل ابتدا زعفران را داخل آب سرد بریزید بعد از مدت کمی زعفران ها را بردارید اگر رنگ رشته های زعفران تغییر کند یعنی زعفران تقلبی است.

روش دیگر اینکه زعفران را داخل کاغذی بریزید کمی فشار دهید اگر روی کاغذ ، روغن باقی ماند یعنی زعفران تقلبی است.

کلاله های زعفران انحنا شکل میباشد.

برای تشخیص زعفران اصل باید مقداری از زعفران را در بنزین بیندازید. اگر بنزین رنگی شد، نشان از این دارد که زعفران شما اصل نیست و از جمله زعفران های ساختگی است.

برای سفارش زعفران اصل با ما در تماس باشید.

 

تاثیر زعفران بر  ریزش مو

زعفران به دلیل مقادیر بالای آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی که دارد به تقویت فولیکول های مو کمک کرده و به درمان ریزش مو و طاسی کمک می کند.

استرس، اضطراب و افسردگی

در طب سنتی ایران از دم کرده (دمنوش) زعفران به عنوان یکی از بهترن روش های طبیعی برای درمان استرس، اضطراب و افسردگی استفاده می شود. در واقع سافرانال، کروکین و کومپفرول موجود در زعفران به دلیل خواص آرام بخشی که دارند به درمان این بیماری ها کمک می کنند.

سنگ کلیه

زعفران دارای خواص دیورتیک است که با افزایش ادرار به پاک سازی و سم زدایی کلیه ها کمک کرده و سنگ کلیه را درمان می کند.

کبد چرب

زعفران به دلیل مقادیر بالای آنتی اکسیدان هایی که دارد، دارای خواص ضد التهابی بوده که می تواند به سم زدایی و پاک سازی کبد کمک کند و خطر ابتلا به بیماری کبد چرب و بزرگ شدن کبد را کاهش دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید نصیر زعفران با ما در ارتباط باشید.