فروش عمده زعفران

فروش عمده زعفران

نصیر زعفران یا تلاش و پشتکار فراوان در این زمینه توانسته زعفرانی با کیفیت ، خوش عطر و رنگی را تولید کند. زعفران جز گیاهانی است که طرفدار زیادی دارد همچنین از زعفران در درمان بعضی بیماری ها نیز استفاده می کنند.

فروش عمده زعفران

ایران اولین کشوری است که گیاه زعفران را کشف کرد و توانست به برخی از کشور ها نیز این گیاه را صادر کند بعد ها به خواص دارویی این گیاه نیز پی بردند.

نصیر زعفران یکی از برترین برند ها در کشور میباشد که با اعتماد کردن به نصیر زعفران میتوانید زعفرانی با کیفیت و خوش عطر و طعم تهیه کنید. امروزه بسیاری از کارخانه ها شروع به تولیدزعفرا کرده اند اما هنگام خرید باید اصل یا تقلبی بودن زعفران را تشخیص دهیم که چندان کار مشکلی نیست .

شکل ظاهری زعفران اصل

ظاهر این محصول شبیه میخک است؛ به گونه‌ای که پایین گیاه میله‌ای و انتهای آن دندانه دار، پهن و قیچی شکل است. همچنین رنگ زعفران باید قرمز تند باشد نه روشن و شکل کلاله‌های آن نیز نباید براق باشد.

تشخیص زعفران از کاکل ذرت

بعضی از افراد سودجو برای اینکه بتوانند درآمد بالایی داشته باشند کاکل ذرت را رنگ میزنند و شبیه زعفران میکنند. برای اینکه به دام چنین افرادی نیوفتید از روش های زیر استفاده کنید :

  1.  رشته های ذرت صاف هستند اما رشته های زعفران  منحنی هستند.
  2. مقداری زعفران را داخل آب بریزید اگر کاملا حل شود زعفران اصل میباشد.

جهت سفارش و خرید زعفران با ما در ارتباط باشید.

خواص دارویی زعفران

گیاه زعفران دارای خواص متعددی برای سلامتی است. برخی از مهمترین خواص زعفران و مزایای زعفران عبارت است از: توانایی بهبود سلامت تنفس، بهینه سازی سیستم گوارش، از بین بردن درد، بهبود الگوهای خواب، کاهش خونریزی، تقویت سلامت قلب، افزایش گردش خون، پیشگیری از دیابت، تقویت استخوان ها و بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن.

 زعفران باعث کاهش سکته‌های قلبی و مغزی میشود

زعفران حاوی دو ماده مهم به نام پتاسیم و کروسین است. این دو به ترتیب کمک می‌کنند تا شریان‌ها و رگ‌ها بهبود یابند و بدین طریق جلوی گرفتگی رگ‌ها و سکته گرفته می‌شود. همچنین کروسین کمک می‌کند تا میزان کلسترول خون تنظیم شود و این موضوع روی کاهش سکته‌های قلبی و گرفتگی رگ‌ها تا حد زیادی تاثیر مثبت می‌گذارد. پس برای عمر طولانی‌تر زعفران مصرف کنید.

جهت سفارش زعفران و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.