فروش پیازه زعفران

فروش پیازه زعفران

زعفران از خواص و فواید بسیار زیادی برخوردار است که امروزه با کشف فاید زعفران در طب سنتی بسیاری از بیماری ها را درمان میکنند. این گیاه جز چاشنی هایی است که در ایران خیلی استفاده میشود اما از طرفی قیمت زعفران بالا میباشد اما نصیر زعفران این مشکل را حل کرده است میتوانید با اعتماد کردن به این شرکت زعفران هایی خوش طعم و خوش عطر تهیه کنید.

خواص زعفران در طب سنتی

در طب سنتی زعفران به عنوان آرام بخش، مسکن، ضداسپاسم و مقوی معده مصرف می‌شود و در تغذیه معطر کننده، طعم و رنگ دهنده است. با توجه به رنگ بسیار غلیظی که از آن تولید می‌شود در صنایع آرایشی، داروسازی، قنادی نیز استفاده می‌شود.

مزاج زعفران

1.زعفران دارای طبع گرم و خشک است.

2. برای درمان بسیاری از بیماری ها مفید است.

فواید زعفران

*زعفران تصفیه و تقویت‌کننده کبد است و به رفع سرفه و درمان برونشیت کمک می‌کند.

* چای زعفران کلیه و مثانه را پاک می‌کند. آرام بخش، خواب‌آور و ضد تشنج است. گاز معده را برطرف می‌کند، ادرارآور است و حتی می‌تواند پوست صورت را روشن کند.

* توصیه می شود که چاق‌های با مزاج سرد بیشتر زعفران بخورند.

* زعفران در تقویت حافظه و یادگیری، کاهش فشارخون، کاهش چربی خون، درمان آسم، رفع نفخ شکم، درمان حالات تشنجی و درد دندان مؤثر است.

* فردی که دارای مزاج صفراوی و کبد گرم است و عنصر آتش در او بالا است شاید از زعفران بهره چندانی نبرد اما اکثریت افراد جامعه دارای مزاح مختلط هستند به گونه ای که کبد گرم و بیشتر اندام های سرد دارند و برای این افراد بهتر است زعفران موضعی مصرف شود.

برای خرید و مشاوره رایگان نصیر زعفران با ما در تماس باشید.

تاثیر زعفران بر قلب

در میان مواد غذایی مورد استفاده در حفظ سلامت و تدابیری که برای بیماران قلبی در نظر گرفته می‌شود، زعفران نقش ویژه‌ای دارد.

این طلای سرخ به دلیل داشتن آنتی‌اکسیدان به عنوان توان بخش قلب و پیشگیری‌کننده از بیماری‌های قلبی و سرطان نیز مطرح است و مانع گسترش سرطان سینه می‌شود.

چای زعفران کلیه و مثانه را پاک می‌کند. آرام بخش، خواب‌آور و ضد تشنج است. گاز معده را برطرف می‌کند، ادرارآور است و حتی می‌تواند پوست صورت را روشن کند

از دیدگاه طب سنتی زعفران تمایل و نفوذ مواد غذایی و داروها را به قلب افزایش می‌دهد. همچنین مصرف آن شادی‌آور بوده و تقویت‌کننده قلب است.

بزرگان طب سنتی توصیه می‌کنند که در ترکیب داروهای مورد استفاده برای بیماران قلبی زعفران اضافه شود تا هدایت و نفوذ دارو به قلب بهتر انجام شود.

برای خرید زعفران درجه یک و با کیفیت بالا با ما در ارتباط باشید.