فروش پیازه زعفران

فروش پیازه زعفران

زعفران جز گیاهانی است که ارزش غذایی بالایی دارد خواص دارویی زعفران خیلی زیاد است. نصیر زعفران جز شرکت هایی است که زعفران با کیفیت  ، رنگ و عطر بالا تولید می کند ولی قیمت و هزینه ی آن پایین می باشد.

فروش پیازه زعفران

زعفران از طریق پیازچه هایی که در عمق سی سانتیمتری زمین کاشته می شود تولید می شود، پیاز زعفران در مقابل سرما و گرما به شدت مقاوم بوده و از طریق پوشال هایی که اطراف پیاز را در برگرفته در مقابل نوسانات دمایی مقاوم می شود.

پوشال های اطراف پیازچه در تابستان قسمتی از رطوبت آخرین آبیاری زعفران را به خود جذب می کنند و این رطوبت را تا مدت زیادی در خود حفظ می کنند و از این طریق پیاز تا زمان بیدار شدن مجدد گیاه در مقابل گرمای تابستان، سالم نگه می دارند.

از ویژگی های پیاز زعفران

تهیه و انتخاب پیاز مرغوب نه تنها باعث افزایش عملکرد در همان سال اول شده، بلکه از طریق بچه زایی بیشتر و تولید پیازهای درشت موجب افزایش محصول سال بعد نیز می شود وزن پیازهای زعفران بین ۱ تا ۲۰ گرم متفاوت است. برای کشت زعفران بهتر است پیازهای بالای ۸ گرم را انتخاب نمود.

برای ثبت سفارش و خرید با ما درتماس باشید.

ویژگی زعفران

خوش رنگ باشد.
تکه های به هم چسبیده نداشته باشد.
سه شاخه کلاله از هم جدا باشد.
انتهای کلاله ها سفید نباشد.
دارای فرخوردگی نباشد.

تاثیر زعفران بر سیستم ایمنی بدن

یکی از خواص زعفران افزایش ایمنی بدن است.

زعفران مقداری ویتامین C یا همان اسید اسکوربیک دارد که برای سلامتی انسان مهم است.

همه می دانیم که گلبول های سفید اولین خط دفاعی بدن در برابر بیماری هستند.

ویتامین ث یا همان اسید اسکوربیکی که در زعفران وجود دارد، روند تولید گلبول های سفید خون را افزایش می دهدبا افزایش گلبول های سفید خون، سیستم دفاعی و ایمنی بدن تقویت می شود.

جهت کسب اطلاعات و خرید زعفران با ما همراه باشید.