پیاز زعفران اصل

پیاز زعفران اصل

زعفران جز گیاهانی است که خاصیت زیادی دارد. جز چاشنی های پر طرفدار در ایران محسوب میشود. حتی ارزش غذایی بالایی دارد. نصیر زعفران برای اولین بار در ایران توانسته زعفران هایی با کیفیت بالا و قیمت پایین تولید کند.

پیاز زعفران اصل

همانطور که گفته شد زعفران جز چاشنی های پر طرفدار در ایران است که برا ی خوش طعم و خوش عطر کردن غذا ها استفاده میکنیم. علا وه بر این زعفران ارزش غدایی بالایی دارد حتی فواید زیادی دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

فواید زعفران

مصرف زعفران باعث کاهش سطح کلسترول بد و نیز بهبود جریان خون در بدن می‌شود. برخی از متخصصین طب گیاهی بر این باورند که استفاده از زعفران باعث تقویت حافظه می‌شود.

مصرف زعفران برای افرادی که دارای اختلالات عصبی هستند و یا حافظه خود را از دست داده‌اند توصیه می‌شود.

استفاده از زعفران در درمان بیماری‌های چشمی موثر است؛ زعفران از آن‌ جا که حاوی خواص آنتی‌اکسیدان فراوانی است متخصصین طب گیاهی آن را برای درمان ضعف بینایی توصیه می‌کنند و با مصرف آن ماهیچه‌های چشم تقویت می‌شود و مصرف منظم آن باعث بهبود بینایی حتی در سنین بالا نیز می‌شود.

البته خانم‌های باردار فقط با نظر پزشک می‌توانند زعفران مصرف کنند و اگر قرار است کودکان نیز از این گیاه مصرف کنند در مورد مقدار مجاز آن با پزشک متخصص کودکان مشورت کنید چرا که آنان بسیار حساس هستند.

برای خرید و مشاوره رایگان زعفران اصل با ما تماس بگیرید.

 

خواص زعفران

  1. پیشگیری از ریزش مو
  2. جلوگیری از سرماخوردگی و انفولانزا
  3. برای از بین بردن جوش و اکنه
  4. از بین بردن سنگ کلیه
  5. برای فشار خون نیز خیلی خوب است

تشخیص زعفران اصل

برای تشخیص زعفران اصل چندین روش وجود دارد مانند :

روش اول: تفاوت ظاهری گیاهان: ریشک ذرت مستقیم، ولی پرچم زعفران انحنا دارد.

روش دوم: تکه های زعفران را روی شعله گاز قرار داده در این حالت زعفران خالص به رنگ بنفش یا نارنجی در می آید که به پتاسیم آن مربوط می شود. اما در مورد زعفران تقلبی رنگ زرد ایجاد می شود.

روش سوم: اگر تارهای زعفران را بین کاغذ کاهی (کاغذ روزنامه) بگذاریم و کمی فشار دهیم نباید لکه چربی باقی بگذارد. اگر چنین باشد به احتمال قوی آن زعفران تقلبی است.

جهت سفارش زعفران اصل و درجه یک با ما در ارتباط باشید.